Blenderarchitektury,  Frywolnie

Żarówka LED dla afryki – design w służbie postępu

Wertując tematyki potrzebne przy pracy, natknąłem się  na ciekawy temat związany z oświetleniem:dokładny tekst tutaj

Rozwiązanie świetne, jednak jej cena wynosząca 50zł/szt jest z leksza elementem dyskwalifikującym. Pytanie, czy zamiast lekko designerskiego kształtu, nie dało by się sklecić czegoś bardziej topornego, opartego nie o system illuminacji, a o odblask i powielenie odbicia? W moim zamyśle miało by to działać jak odblaski w światłach samochodowych, jednak lekko matowa szybka spełniałaby funkcję luminescencji.

Oświetlenie led jest jednym z najbardziej ergonomicznych rozwiązań, zarówno dla czarnego kontynentu, jak i dla przeciętnego polaka.

Zmiana oświetlenia w domu, początkowy koszt może wydawać się astronomiczny, jednak daje naprawdę ogromne oszczędności. Wymiana wszystkich żarówek w sufitach podwieszanych na ledówki (biały ciepły) zmienia sposób oświetlania wnętrza, zmniejsza pobór prądu, i wywołuje zachwyt wszystkich gości – tak jest u mnie 🙂

Jeśli już wspomniałem jak jest u mnie, to jest tak:

Płyty polerowane odbijają światło, kamień elewacyjny nabiera głębi, a sufit podwieszony skrywa halogeniki ledowe oświetlające wnętrze. Halogeny podłączone na dwie fazy: tryb dzienny i nocny (2 środkowe lampki). Sprawdza się całkowicie, wygląda niesamowicie.

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: