Projekt IKEA,  Projektowanie

Projekt ikea biurko expedit

Niedawno na projekt-ikea.blog.pl pokazywałem biurko wykonywane z części jednego z systemów. Expedit z ikei jest na tyle fajne, że daje ogromne możliwości kreacji. Wykorzystany został regał 701.030.85 . czyli dwie kolumny, ułozone poziomo. Do tego kółeczka i blat szklany. Efekt widoczny w linku i poniżej:

Przeglądając internet, każdy z ikeafanow na pewno trafił na serwisy takie jak ikeafans czy ikeahackers. Ja również dość często je odwiedzam, ponieważ nigdzie indziej, jak na takim serwisie można odkryć prawdziwe możliwości systemów ikea.

Jednym z widzianych tam rozwiązań był również regał expedit, ale w swojej największej formie. Podobnie jak pierwowzór posłużyłem się owym modelem.

Do regału dokoptowany został stolik składany, oraz dodatki w formie zamykanych szafek regału. Fronty szklane i pełne.

Dwie z systemowych szafek ułożone do otwierania w poziomie, jako drzwi barkowe. Dodatkiem jest równiez szklana półka, na której stoi skrzynia komputera.

Całości dopełnia niewielki telewizorek lcd umieszczony w jednej we wnęk.

Całość jest już montowana u klienta… efekt do zgrania i korzystania.

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: