szozdakrzysztof.pl

Szafka ikea – niecodzienny projekt z pisuarem

Czas wytężonej pracy, to czas pełen wizji i niezwykłych pomysłów. Jednak niektóre projekty powstają z innego powodu, w trakcie rozmowy, imprezy, spotkania. Tak też stało się z poniższym projektem. Szafka zmieniła się w coś nie do końca idealnego, lecz takie są czasami koncepcje.

Do projektu wykorzystano szafkę kuchenną szerokości 60cm. Fronty zmieniono na zauważone w osiedlowym sklepiku z drewnocjonalnami J. Wewnątrz dwie przegrody wykonane z płyty osb, mocowane stalowymi zaczepami kątowymi. Na frontowej płycie umieszczono niewielki pisuar bezwodny.

Pisuar bezwodny to taki, do którego nie musimy podłączać źródła wody. Minusem dla prywatnego użytkownika jest konieczność jego codziennej pielęgnacji, ale zawsze są jakieś niedogodności.

Materiał wędruje do pojemnika, wysuwanego po stalowej płycie. Dziecinnie prosta konstrukcja. Oczywiście podłączając szafkę do wody i kanalizacji, zyskujemy pełnoprawne urządzenie.

Czemu taki pomysł ma służyć? Osobom, które w nocy bardzo często wychodzą do toalety, znajdującej się piętro niżej. Umiejscawiając taką szafkę w gabinecie na piętrze, w pobliżu pionów, można dłużej rozkoszować się pracą i niewychodzeniem z biura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: