szozdakrzysztof.pl

meble do pokoju dziecka z ikea

Ikea proponuje wiele typowych rozwiązań, bazujących na standardach. Ich plusem jest dostępność i dobry system reklamacji, dzięki czemu mamy większą pewność co do produktu. Ale o tym wszyscy wiedzą.

Werbując strony internetowe znalazłem stronę producenta przeróbki, polegającej na oklejaniu mebli różnorodnymi aplikacjami. Firma nie dysponuje jeszcze wszystkimi meblami, lecz ich ilość wystarcza na podstawowe zagospodarowanie pokoju.

Oczywiście są to jedynie materiały do oklejenia, a nie gotowe meble. Firma posiada odpowiednie certyfikaty. Pozostaje tylko kwestia naszej kreatywności i pomysłów jak odświeżyć swoje wnętrze.

Producent zapewnia nam również możliwość zakupu dowolnej okleiny na dowolny mebel, wystarczy podać wymiary i zamówić. Jakiś pomysły? Oczywiście. Każdy z nas ma swoje ukochane mebelki, z którymi nie chciałby się tak szybko rozstawać.  Kuchnia, szafki po rodzicach.. nic prostszego. Wygładzamy fronty, zalepiamy dzióry masą drewnianą i szpachlą do drewna, zamawiamy okleiny i odnawiamy.

Wracając do tematu właściwego.

Pokoje dziecięce wymagają od nas kreatywności w urządzaniu, oraz wygospodarowania miejsca do przechowywania to ubrań, to zabawek. Systemy meblowe ikea i elementy wnętrza umożliwiają nam bezproblemowe zagospodarowanie szafy na misie i pluszaki. Możemy do tego użyć choćby szuflad koszowych

pasujących do szafki 50cm. Jest to jeden z charakterystycznych, modułowych wymiarów szaf ikea pax. Wybierając więc meble do dziecka zastanówmy się czy słupek 50+50+ szeroka 100tka nie będzie takim minimum na ścianę. W 50tkach możemy pochować  szuflady na skarpetki, bieliznę, buty, kosze na zabawki, półki na ubrania i książki, reling z wieszakiem. A w setce? Podobnie, jednak tutaj zmieścimy elementy większych gabarytów jak ręczniki czy kurtki na drugim relingu. Całe wnętrze ograniczone jest jedynie naszą kreatywnością i zasobnością portfela, bo cóż tu się kryć, owe dodatki nie są najtańsze.

Jednak nie ma się co łamać, w sobotę jest dzień ojca, i taki pracowity tatuś , wykazując się kreatywnością jest w stanie dla swojego dziecka zmienić świat..a przynajmniej wnętrze szafy.

A co na zewnątrz? Drzwi przesuwne…w dowolnej grafice..

więcej informacji na www.dekea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: