Projekt IKEA,  Projektowanie

system ikea

Czasami zdarza mi się mówić co myślę, jednak czasem lepiej pozostawić te informacje dla siebie. Nie powiedzieć, nie znaczy nie napisać.

System ikea, a raczej elementy stosowane do stworzenia tego systemu pochodzą miedzy innymi z firmy Blum, nie jest to bynajmniej autonomiczny twór tego kolosa. Jednak gdy słyszy się zdanie „jestem zafascynowana systemami ikea”, po prostu człowiek musi się przymknąć i nie psuć chwili. Mi się jednak to nie do końca udało. Blum , coraz popularniejszy, coraz częściej stosowany przez mniejszych wytwórców mebli jako standard. System ikea. To w tym momencie myślę.

Pozdrawiam

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: