Blenderarchitektury,  Projektowanie

Projekt biurka resource

Pracując nad projektami dla różnych klientów pojawiają się czasem bardzo fantazyjne pomysły, a czasem są to rozwiązania nietypowe. Tak też stało się w tym przypadku.

Projekt biurka szklanego powstał w oparciu o proste wytyczne: funkcjonalność, efektywność, szkło i stal, estetyka. Biurko, a właściwie kącik do pracy został tak zaprojektowany, aby nie rozpraszał użytkownika, a jednocześnie by dawał mu poczucie pełnej satysfakcji.

Biurko szklane ze szkła hartowanego, na dwóch wspornikach stalowych mocowanych do ściany. Nad i pod biurkiem na ścianie umieszczono kamień elewacyjny o lekko rdzawym zabarwieniu. Płytki podłogowe to Nowa Gala Sw03 czyli popularny StoneWood. Łączą one w sobie wygląd drewna oraz funkcjonalność płytek ceramicznych. Po prawej stronie półki szklane z ikea, oczywiście po lekkiej modyfikacji. Na ściance po prawej stronie umieszczono najważniejsze słowa klucze dla użytkownika.

Monitor podwieszony na stalowym stelażu, monitorek oczywiście trójdzielny. Klawiatura i myszka bezprzewodowa. Po prawej stronie biurka zlokalizowano część komutera zawierającego napędy i wtyki. Reszta schowana.

Całość skomponowana w iście minimalistycznym stylu, przyjaznym spokojnej, twórczej pracy.

Projekt wykonany częściowo w Archicad15, model dokończony w Blender3d, Wizualizacja wykonana w Blender Cycles.

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: