Blenderarchitektury,  Kurs Archicad,  Projektowanie

Zakończone szkolenie zaawansowane Archicad 15

W środę zakończyło się szkolenie profesjonalne, w którym udział brała jedna osoba – Pani Architekt.

Ogólnie wrażenia ze szkolenia myślę pozytywne, trochę pracy zostało w to włożone, ale jeszcze sporo czasu czeka młodą Panią Architekt.

Poruszone zostały wszystkie ważne tematy, od skorygowania już posiadanej wiedzy i przyzwyczajeń, do nowych właściwości programu.

Ważną sprawą było usprawnianie pracy i przyśpieszanie jej efektów, takich jak np zestawienie elementów więźby dachowej, co wywołało prawdziwy entuzjazm. Praca, która wcześniej zajmowała cały, dzień, a przynajmniej jego większość, przy poprawnym skomponowaniu modelu może zostać skrócona do kilkudziesięciu minut. Jest to efekt pracy, kompozycji i odpowiedniego oznaczania wszystkich wstawianych obiektów. Nie można tego również osiągnąć bez połączenia już nabytych umiejętności i, jakby się mogło wydawać, prostych funkcji jak ctrl+f  czy ctrl+g.

Jeśli kursanta nie zaprzestanie ćwiczyć i utrwalać sobie przekazaną wiedzę, to rośnie mi naprawdę szybki projektant.

Należało by jej pogratulować, a córeczce życzyć wytrwałości dla mamy.

I tego Pani życzę.

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: