Blenderarchitektury,  Kurs Archicad

Wizualizacje z kursu archicad 15

Podczas kursów archicada, czy to podstawowych, czy zaawansowanych, przeprowadzamy wprowadzenie do programu Artlantis, służącego do wizualizacji. Wielokrotnie poziom wprowadzenia do jego opcji zależy od kursantów i ich chłonności wiedzy na całym kursie. Niejednokrotnie są to jedynie informacje wprowadzające obrazujące podstawowe opcje do wykorzystania podczas pracy nad wizualizacją. W tym przypadku wprowadzono więcej opcji zaawansowanych, a rezultat prac na zajęciach można obejrzeć poniżej.

Model został udostępniony kursantce na zajęciach, tuż przed rozpoczęciem wykonywania wizualizacji. Tak więc nie było możliwości by znała wcześniej przedmiot opracowania.

Praca tym trudniejsza, że był to model angielski, należało go najpierw dostosować, a następnie przenosić elementy do już stworzonego modelu w artlantisie.

Projekt to pawilon na wodzie, z dodatkowym podestem.

Widok pierwszy to ujęcie z podstawowego podestu na główny pawilon, ujęcie wykonane w ciągu dnia.

Kolejne ujęcie to widok nocny z wnętrza pawilony głównego na przekrycie nad podestem.

Ostatnie ujęcie przedstawia widok ogólny nocny, od strony podestu głównego.

Przedstawione wizualizacje są jedynie częścią pracy i ustawionych kamer gotowych do przeliczenia na gotową wizualizację.

Zapraszam więc do nauki i rozwoju swoich umiejętności.

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: