Blenderarchitektury

Wielofunkcyjne minimieszkanie

Wielokrotnie ludzie narzekają na metraż swojego lokum. Ci, którzy mają miejsca sporo, stwierdzają, że nie ma kto tego sprzątać – tym osobom polecam roboty odkurzające-jeden problem z głowy.

W związku z faktem, że obowiązuje nas kryzys, młodzi ludzie coraz częściej wybierają mniejsze metraże, gdyż jedynie na takie mogą sobie pozwolić. Od czasu pojawienia się na discovery wywiadu z Garym Changiem,  wiele osób poszło w jego ślady w większym, lub mniejszym stopniu dostosowując swoje małe M do potrzeb zmieniających się pomieszczeń w obrębie czterech ścian.

Dla zainteresowanych, którzy nie znają wywiadu polecam poniższy filmik:

Gary Chang postawił na funkcjonalność w swoim małym mieszkaniu, jednak przeglądając ostatnio popularnego Youtuba natrafiłem na mniejsze mieszkanie. Kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni, salon, sypialnia, kuchnia i łazienka w jednej przestrzeni, o garderobie nie zapominając. Rozwiązania o tyle miłe, że łatwe do wprowadzenia, wystarczy rozwiązać je dobrze technicznie. Do tego proponuję zatrudnić osobę z wizją i umiejętnościami w tym kierunku.

Może się jednak wydać, iż to nie dla każdego, nie dla rodzin z małym dzieckiem, bo i jak tutaj mieszkać. Nic w tym bardziej mylnego. Kolejny filmik pokaże, iż rodzina z dzieckiem jest w stanie również zagospodarować małe mieszkanko i mieszkać w nim wygodnie i funkcjonalnie.

Osobom, które chciały by zapoznać się z różnorakim asortymentem takich mebli oraz inspiracjami na własne pomysły polecam ostatni z załączanych filmów. Jest to film reklamowy firmy Resource Furniture. Nie chciałbym aby było to traktowane jako reklama firmy, a inspiracja dla każdego, komu przyjdzie zmierzyć się z urządzeniem własnego M.

 

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: