Projekt IKEA,  Projektowanie

Kuchnia w salonie

Kuchnia traktowana jest przez większość społeczeństwa jako miejsce przygotowania posiłków, gdzie przetrzymujemy produkty w lodówce, garnki-z każdego rozmiaru przynajmniej po dwa, w szafkach, zestaw sztućców dla dużej rodziny, na wypadek jakby znajomi wpadli z wizytą. Czyli kuchnia to jedno pomieszczenie przeznaczone w jednym konkretnym celu.

Poniższy szkic obrazuje projekt, który aktualnie jest w toku. Kuchnia zbudowana z dwóch szafek, stołu, piekarnika, zlewozmywaka z baterią, okapu, lampy i blatu roboczego. Po złożeniu planowana szerokość kuchni to około 150cm. Po rozłożeniu ok 4m. Koszt niemały, materiały niebanalne (fornir, konglomerat, stal). Nic tylko czekać aż pojawi się projekt i wizualizacja. Wizualizacja oczywiście wykonana w Blender Cycles

Szkic wykonany piórem z szarografitowym, pachnącym atramentem.

 

s

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: