Blenderarchitektury

blender 3d grand cherokee

W chwilach wolnych z myślą o mojej ukochanej drugiej połówce modelowałem autko, w którym widziałbym ją jako w następnym autku.

Obecne jest z leksza podobne, jednak powstał model grand cherokee z kilkoma modyfikacjami. Czarny lakier, czarne detale, czarne felgi na pełnych baniakach, schowany wydech, przydymione szyby na całości, fabrycznie przydymiona przednia szyba.

Podstawą był model cherokee z serwisu dmi, zmian dokonano w programie blender 3d. Wizualizacja i materiały stworzone w silniku blender cycles.

Praca może i nie najwyższych lotów, ale zrobiona z serca, z myślą o najdroższej sercu osobie.

Materiał tła: szkło matowe czarne. Wizualizacja przerobiona za pomocą nodów, z odcień sepii, odblaski światła i korekcja kontrastu. Mam nadzieję, że osobom przeglądającym się spodoba.

 

I am a 3d creator, making 3d models, sculptures, rendering and animation. I crwate products, and I'm proud to be archicoach for those who has trusted me. For several years I am fully autonomic freelancer, making my clients and students proud to work together. I am not a 24h working machine. In every free time I ride on my horses over the forests and spend time with my wife and daughter. Make Yourself proud too.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: